Актуални позиции

Белослав Медия ООД е компания с основен фокус върху поддръжката на пълна гама IT услуги за корпоративни клиенти на територията на Европейския Съюз.

Във връзка с разширяване на бизнеса си, компанията търси да разшири екипа си в гр. Белослав.

Ако имате желание да развивате своя потенциал, знания и умения в сферата на ИТ, компанията предлага работа за млада, организирана и отговорна личност на позиция „Младши специалист софтуерна и хардуерна поддръжка ” за гр.Белослав.

-Възможност за стаж по посочената длъжност ! подходящ и за активно учащи!

Изисквания

– коректност в работата

– умение за работа с клиенти;

– завършено средно образование (специализиран Техникум ще се счита за предимство);

– Активен шофьор – категория Б

Основни задължения

-Инсталиране, администриране и оптимизиране на технологии за настолни компютри и лаптопи, отдалечено и на място при клиенти;
-Осигуряване на ежедневна поддръжка и мониторинг на настолни компютри, лаптопи, принтери и среди за съхранение;
-Управление и администриране на софтуер, приложения, архивиране и възстановяване;
-Разбиране и прилагане на ИТ стандарти и най -добри практики в зависимост от областта;
Отстраняване на възникнали проблеми чрез софтуери за отдалечено администриране.

Предимства

– опит в областта

-администриране на Linux OS системи

– познания в изграждането на системи за видеонаблюдение.
– умения за взимане на решения и поемане на отговорност
– отговорност и умение за спазване на срокове
-английски език / базово ниво /

Ние предлагаме:

  • Дългосрочен ангажимент в утвърдена компания;
    • Въвеждащо и специализирано обучение за позицията;
    • Възможности за професионално развитие;
    • Мотивиращо възнаграждение;
    • Допълнителни придобивки за служители;
    • Добра работна среда;
    • Работа с екип от професионалисти.

Необходими документи за кандидатстване: CV с актуална снимка

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Свържи се с нас